Copywriting

Zajmujemy się redagowaniem treści o różnorodnej tematyce. Projektujemy strony internetowe pod kątem zawartości (piszemy i poprawiamy teksty na nich zawarte). Wszystkie usługi dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Działamy zgodnie z wymogami, jakie stawia przed nami wirtualny świat.

Treści na stronę www

Brak Ci pomysłów, co powinno się znaleźć na stronie www? Nie wiesz jak to napisać? Jesteśmy właśnie po to, aby zadbać o Twój wizerunek. Przygotujemy profesjonalne treści na Twoją witrynę. Podpowiemy, jakie informacje zamieścić i jak zoptymalizować je pod kątem SEO.

Korekta treści

Masz już stronę internetową, ale zawarte na niej treści pozostawiają wiele do życzenia. Są powtarzalne i przestarzałe? Napisz do nas, a my przeredagujemy je wg Twoich wskazówek. Zadbamy także, aby stały się atrakcyjne dla wyszukiwarek i podniosły pozycję Twojej witryny. Dzięki temu klienci łatwiej do Ciebie dotrą.

Artykuły

Potrzebny Ci profesjonalny tekst do gazety, na portal internetowy czy też do innego rodzaju publikacji? Świetnie trafiłeś. Zajmujemy się opracowywaniem treści informacyjnych, sponsorowanych i reklamowych o różnorodnej tematyce. Przygotowujemy teksty w oparciu o wiedzę i doświadczenie dziennikarskie. Zamówiony artykuł będzie w pełni gotowy dopiero, jeśli Ty go zatwierdzisz.

Teksty promocyjne i SEO

Chcesz się wypromować i przygotowujesz treści do materiałów informacyjnych lub pod SEO? Sprawia Ci to trudność? A może po prostu wolisz oddać się w ręce profesjonalistów? Słuszna decyzja. W oparciu o znajomość technik marketingowych stworzymy treści promujące Twoją firmę. Zadbamy, aby odpowiadały one Twoim oczekiwaniom i trafiały do odbiorców.

Wpisy na blog

Chcesz otworzyć blog? A może już go masz, ale nie wiesz jak go prowadzić? Chętnie zrobimy to za Ciebie. Będziemy redagować treści i odpowiadać na komentarze. Stworzymy spójny wizerunek w oparciu o Twoją stronę internetową i profile społecznościowe.
Copywriting to nasza codzienność!