Inne usługi

W naszej ofercie znajduje się również przygotowywanie treści na potrzeby marketingowe. Zajmujemy się tworzeniem: nazw firm i produktów, sloganów reklamowych, smsów i e-maili promocyjnych oraz reklam na forach internetowych.

Set of colorful business icons made in modern flat design. Vector illustration

Nazwy firm i produktów

Otwierasz firmę i nie masz pomysłu na chwytliwą nazwę? A może Twoja dotychczasowa nazwa wydaje Ci się zbyt nudna? Pomożemy Ci stworzyć unikalną nazwę dla Twojej działalności lub poszczególnych produktów. Uwzględnimy Twoje preferencje i podpowiedzi.

Slogany reklamowe

Chcesz być zapamiętany i rozpoznawalny, a wciąż nie masz hasła reklamowego? Dla Ciebie stworzymy indywidualny slogan. Zadbamy, żeby wpadał w ucho i pozostawał w głowie. Hasło będzie kontynuacją nazwy firmy i powie klientom o Twoich działaniach. Dzięki niemu wyróżnisz się w zatłoczonym środowisku.

SMS marketing

Jedną ze skuteczniejszych form dopełnienia kampanii marketingowej jest SMS. Bezpośrednio trafia do klienta zainteresowanego firmą. Informuje go tu i teraz, w momencie, który jest najbardziej odpowiedni dla marki. U nas zamówisz unikalną treść wiadomości, którą skierujesz do klientów. W kilku zdaniach zachęcimy odbiorców do skorzystania z Twojej oferty. Przygotujemy tekst zgodny z wymogami marketingu i odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

E-mail marketing

Jest to praktyczny i efektywny sposób docierania do klientów. Powszechne użycie poczty elektronicznej sprawia, że za jej pośrednictwem możemy komunikować się z szeroką grupy odbiorców. Dzięki niej poinformujemy klientów zarówno o produktach, nowościach, promocjach jak i o samej firmie. Oferujemy tworzenie treści e-maili, mających posłużyć jako newslettery i teksty reklamowe. Jesteśmy niewidzialnym łącznikiem w kontakcie z klientem. Sprawiamy, że marketing internetowy rozwija się prężnie.

Reklama na forach internetowych

Wypromujemy Twoją firmę poprzez redagowanie i zamieszczanie postów na branżowych forach. Będziemy wywoływać dyskusję i odpowiadać na wpisy forumowiczów. Zapoznamy przyszłych klientów z proponowaną ofertą. Zachęcimy odbiorców do odwiedzenia Twojej strony internetowej. W zależności od liczby zamówionych postów otrzymasz od nas codzienny, cotygodniowy lub comiesięczny raport. Będziemy Cię na bieżąco informować o prowadzonych przez nas działaniach.