Media Społecznościowe

Jest to obszar, w którym Twoi klienci już są. Teraz tylko musisz do nich dotrzeć, stać się ich przyjacielem i rozmawiać z nimi na różne tematy. Aby tak się stało niezbędnie jest stworzenie konta na jednym z serwisów społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram itp.). Jesteśmy po to, aby Ci w tym pomóc. Założymy i poprowadzimy fanpage Twojej firmy. Wspomożemy konsumentów w podjęciu decyzji, o wyborze właśnie Ciebie.

Pamiętaj, że jeśli czegoś nie ma w sieci, to prawie tak jakby nie istniało. Jednocześnie Ty tracisz, ale za to zyskuje konkurencja. Dlatego też już dziś zadbaj o swój wizerunek i pozwól klientom się poznać. Pamiętaj, że strona internetowa to za mało. Obecnie, aby zostać zauważonym musisz wyjść naprzeciw oczekiwaniom odbiorców i wejść z nimi w aktywny dialog.

 Depositphotos_66399603_m

 

Budowa fanpage

Facebook to najpopularniejszy w Polsce portal wśród mediów społecznościowych. Założymy na nim Twój fanpage. Połączymy go ze stroną internetową i przygotujemy informacje o Tobie (adres firmy, e-mail, telefon, opis działalności). Rozpoczniemy aktywność od inauguracyjnego postu.

Prowadzenie Facebooka

Będziemy Twoją prawą ręką w kontaktach z klientem poprzez:

• opracowywanie i zamieszczanie postów na Twoim fanpage
• tworzenie quizów i konkursów
• godziny publikacji dostosujemy do czasu, w którym Twój target najczęściej odbiera treści
• będziemy przeszukiwać sieć pod kątem informacji ciekawych dla Twojej branży oraz   uwzględnimy je przy tworzeniu postów
• będziemy pozyskiwać Twoich fanów i dążyć do ich aktywizacji
• za Ciebie odpowiemy na wiadomości i komentarze
• wypromujemy wydarzenia związane z działalnością Twojej firmy

Pakiet (tzn. liczbę wpisów, konkursów i pozostałe działania) dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.

Inne media

Zajmujemy się kontami na Google+, Twitterze, Instagramie itp. Działania prowadzimy wg indywidualnych ustaleń z klientem.