O nas

Oferujemy profesjonalne tworzenie treści i budowanie wizerunku marki w sieci. Redagujemy artykuły i treści reklamowe. Prowadzimy profile na portalach społecznościowych firm, drużyn sportowych, polityków oraz innych osób i organizacji, które tego potrzebują.

Copywriter w pracy

Jak działamy?

Na potrzeby Twojego przedsiębiorstwa zredagujemy treści na stronę internetową. Napiszemy dla Ciebie każdy rodzaju tekstu. Dzięki nam Twoja firma zyska nowych klientów. Dotrzemy do tych, którzy poszukują Twoich usług. Zadbamy o to, aby w sieci było głośno o Twojej marce.

Założymy i poprowadzimy Twój fanpage na Facebook’u. Zajmiemy się Twoimi kontami w social media. Przejmiemy kontrolę nad Twoim blogiem firmowym.

Marketing internetowy

Nadal nie wiesz czy warto? Obawiasz się kosztów? Nic bardziej mylnego!!!

Marketing internetowy jest znacznie tańszy od tradycyjnych metod. Po co wydawać pieniądze na ulotki, które i tak wylądują w koszu. Natrętna reklama przeszła już do lamusa. Odbiorcy chcą Cię poznać i polubić, a potem bez obaw korzystać z Twoich usług. Sam dobrze wiesz, że najlepszych specjalistów poznaje się za pośrednictwem znajomych. Nie ma nic łatwiejszego niż wybór usługi, którą nasz kolega zalajkował na Facebooku. Skoro on ją docenia, na pewno jest warta uwagi. Zajrzyj na nasz fanpage i zobaczy czy warto nas polubić.

Współpracujemy z www.potrzebujetego.pl oraz z Babska Sprawa Blog.