4 sposoby na skuteczne SEO

Chcesz wiedzieć jak sprawić, aby Twoje działania związane z seo były skuteczne? Mam dla Ciebie kilka rad.

Skuteczne SEO

 

Jeśli chcesz, aby działania związane z SEO były skuteczne musisz wyposażyć swoją stronę w:

1. Słowa kluczowe.

Są one podstawą optymalizacji. Warto wiedzieć, że aby strona internetowa miała szansę podnieść swoją pozycję w wynikach wyszukiwania musi zawierać frazy związane z tematem. Osoby, które są nim zainteresowane będą wpisywać w wyszukiwarkę określone słowa. Jeśli są one tożsame z tym, co znajduje się na naszej witrynie, to jej pozycja wzrośnie.

2. Tytuły podstron.

Jest to kolejny aspekt, który wpływa na pozycję witryny. Ważne jest, aby odnosiły się one do treści zawartych na poszczególnych stronach.

3. Linki kierujące do strony.

One również maja znaczenie. Im więcej stron poleca naszą witrynę za pośrednictwem linków, tym lepszy ranking strony. Oczywiście liczy się również jakość tych witryn. Jeśli są one rekomendowane, to wyszukiwarka będzie oceniać tę referencję lepiej niż tę płynącą od witryn o niskiej jakości. Duża liczba linków kierującuch do naszej strony będzie oznaczać, że jest ona wartościowa i publikuje ciekawe treści.

4. Reputacja strony.

Pamiętaj, że ona także wpływa na pozycję strony w wyszukiwarkach. Reputację buduje się dzięki innym witrynom, które się na nią powołują. Im więcej odwołań do witryny pochodzących ze stron o wysokim rankingu, tym lepsza jej pozycja.

Sandra Szwedzińska-Kowalska
dziennikarz, socjolog, specjalista ds. mediów społecznościowych, komunikacji i marketingu

Dodaj komentarz

Or

Twój adres email nie zostanie opublikowany.